biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

Moduł SFP Reyee XG-SFP-ER-SM1550 10 Gb/s, złącze LC

[ XG-SFP-ER-SM1550 ]

Moduł SFP Reyee XG-SFP-ER-SM1550 10 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 1550 nm, Ilość wejść: 2

SKU: XG-SFP-ER-SM1550

Moduł SFP Reyee XG-SFP-ER-SM1550 10 Gb/s, złącze LC

Moduł SFP Ruijie XG-SFP-ER-SM1550 został zaprojektowany do transmisji przez jednomodowy światłowód (SMF) na dystansie do 40 kilometrów. Spełnia on standard IEEE 10GBase-ER i używa długości fali świetlnej wynoszącej 1550 nm, osiągając prędkość transmisji na poziomie 10 Gb/s. Moduł ten jest wyposażony w dwa gniazda typu LC, które posiadają system blokady zatrzaskowej, co zapobiega przypadkowemu wyciągnięciu złącza.

Dane techniczne:

  • Typ światłowodu: Jednomodowy
  • Prędkość transmisji: 10,3125 Gb/s
  • Zasięg transmisji: do 40 km
  • Typ złączy: LC
  • Długość fali: 1550 nm
  • Typ transmisji: DFB
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3ae, 1000GBase-ER
  • Cyfrowa diagnostyka: DDM/DOM
  • Pobór mocy: ≤ 1,5 W
  • Temperatura pracy: 0 ~ 70°C
  • Wymiary: 56,5 x 13,5 x 8,5 mm
  • Waga: 35 g


Materiały dla Instalatora

Kod produktu XG-SFP-ER-SM1550
Instrukcja montażu Pobierz
Karta katalogowa Pobierz
Punkty lojalnościowe 510