biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

Moduły SFP

Product
XG-SFP-ER-SM1550

Moduł SFP Reyee XG-SFP-ER-SM1550 10 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 1550 nm, Ilość wejść: 2

Product
MINI-GBIC-ZX80-SM1550

Moduł SFP Reyee MINI-GBIC-ZX80-SM1550 1,25 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 1550 nm, Ilość wejść: 2

Product
XG-SFP-LR-SM1310

Moduł SFP Reyee XG-SFP-LR-SM1310 10 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 1310 nm, Ilość wejść: 2

Product
MINI-GBIC-LH40-SM1310

Moduł SFP Reyee MINI-GBIC-LH40-SM1310 1,25 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 1310 nm, Ilość wejść: 2

Product
Mini-GBIC-GT

Moduł SFP Reyee Mini-GBIC-GT 1 Gbit, złącze RJ45

Typ złączy: RJ45, Ilość wejść: 1

Product
GE-SFP-LH40-SM1550-BIDI

Moduł SFP Reyee GE-SFP-LH40-SM1550-BIDI 1,25 Gb/s, złącze BIDI LC

Typ złączy: BIDI LC, Długość fali: 1550 nm, Ilość wejść: 1

Product
GE-SFP-LX20-SM1550-BIDI

Moduł SFP Reyee GE-SFP-LX20-SM1550-BIDI 1,25 Gb/s, złącze BIDI LC

Typ złączy: BIDI LC, Długość fali: 1310 nm, Ilość wejść: 1

Product
GE-SFP-LH40-SM1310-BIDI

Moduł SFP Reyee GE-SFP-LH40-SM1310-BIDI 1,25 Gb/s, złącze BIDI LC

Typ złączy: BIDI LC, Długość fali: 1310 nm, Ilość wejść: 1

Product
XG-SFP-SR-MM850

Moduł SFP Reyee XG-SFP-SR-MM850 10 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 850 nm, Ilość wejść: 2

Product
GE-SFP-LX20-SM1310-BIDI

Moduł SFP Reyee GE-SFP-LX20-SM1310-BIDI 1,25 Gb/s, złącze BIDI LC

Typ złączy: BIDI LC, Długość fali: 1310 nm, Ilość wejść: 1

Product
MINI-GBIC-LX-SM1310

Moduł SFP Reyee MINI-GBIC-LX-SM1310 1,25 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 850 nm, Ilość wejść: 2

Product
MINI-GBIC-SX-MM850

Moduł SFP Reyee MINI-GBIC-SX-MM850 1,25 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 850 nm, Ilość wejść: 2