Kategorie

  b2b@jablotech.pl  +48 61 847 80 24

Spawanie światłowodów

Product
[ FS-500E/EL ]

Elektroda do spawarki światłowodowej FS-500E/EL

Żywotność elektrod: 2500 spawów ; Współpraca: spawarka FS-500E ;

Product
[ PPKS-12N ]

Kaseta światłowodowa PPKS-12N

Kaseta światłowodowa z tacką spawów na 12 włókien do przełącznicy światłowodowej;

Product
[ PPKS-19 ]

Kaseta światłowodowa PPKS-19

Kaseta światłowodowa z tacką spawów na 12 włókien do przełącznicy światłowodowej;

Product
[ FAST-MS1*P5 ]

Spaw mechaniczny FAST-MS1*P5

W opakowaniu: 5 szt. Podana cena za opakowanie ; Rodzaj światłowodu: Wielomodowy i jednomodowy ; Średnica kabla: 250 µm / 900 µm ; Tłumienność złącza: 0.1 dB ;

Product
[ SM-1 ]

Spaw mechaniczny SM-1

Mechanizm spawu mechanicznego do spawarki mechanicznej Fujikura Universal Mechanical Splice z zestawu SSM-1;

Product
[ FAST-SC ]

Spaw mechaniczny ze złączem SC FAST-SC OPTON

Rodzaj światłowodu: Jednomodowy ; Rodzaj złącza: SC/UPC ; Średnica kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;

Product
[ FAST-SC-APC ]

Spaw mechaniczny ze złączem SC/APC FAST-SC-APC

Rodzaj światłowodu: Jednomodowy ; Rodzaj złącza: SC/APC ; Średnica kabla: 3 mm / 2 mm / 900 µm / 250 µm ;

Product
[ AI-8 ]

Spawarka światłowodowa AI-8

Typ włókna światłowodowego: wielomodowe (MM) - G.651, jednomodowe (SM) - G.652 & G.657, jednomodowe (DS / NZDS) o niezerowej przesuniętej dyspersji (G.655) ; Podłączenie do komputera: USB 2.0 ;

Product
[ FS-520E ]

Spawarka światłowodowa FS-520E

Typ włókna światłowodowego: wielomodowe (MM) - G.651, jednomodowe (SM) - G.652 & G.657, jednomodowe (DSF) o przesuniętej dyspersji (G.653), jednomodowe (NZ-DSF) o niezerowej przesuniętej dyspersji (G.655), ; Podłączenie do komputera: USB 2.0 ;

Product
[ USM-6 ]

Uchwyt spawu mechanicznego USM-6

Uchwyt spawu mechanicznego przeznaczony do kasety światłowodowej PPKS-12;