Kategorie

  b2b@jablotech.pl  +48 61 847 80 24

Media konwertery (LAN / światłowód)

Product
[ OM-14 ]

Adapter media konwerterów OM-14

Adapter OM-14 zapewnia zasilanie 14 media konwerterom w szafie Rack 19"; Urządzenie posiada podwójny system zasilania (zasilanie redundantne) wraz z niezależnym system chłodzenia;

Product
[ M-203G ]

Media konwerter jednomodowy M-203G ULTIMODE

Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;

Product
[ OM1-SM ]

Media konwerter jednomodowy OM1-SM komplet TXRX

Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s ;

Product
[ OM2-SM ]

Media konwerter jednomodowy OM2-SM

Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;

Product
[ OMG1-SM ]

Media konwerter jednomodowy OMG1-SM komplet TXRX

Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100/1000 Mb/s ;

Product
[ OMG2-SM ]

Media konwerter jednomodowy OMG2-SM

Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;

Product
[ M-207G ]

Media konwerter jednomodowy komplet TXRX M-207G ULTIMODE

Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ;

Product
[ M-207M ]

Media konwerter jednomodowy komplet TXRX M-207M ULTIMODE

Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód jednomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 20 km - Światłowód jednomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s ;

Product
[ M-023G ]

Media konwerter wielomodowy M-023G ULTIMODE

Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;

Product
[ M-023M ]

Media konwerter wielomodowy M-023M ULTIMODE

Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;

Product
[ OM1-MM ]

Media konwerter wielomodowy OM1-MM komplet TXRX

Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II i III oknie transmisyjnym 1310/1550 nm; Rodzaj złącza optycznego: SC ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10/100 Mb/s ;

Product
[ OM2-MM ]

Media konwerter wielomodowy OM2-MM

Konwerter szybkiego Ethernetu (10/100 Base Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;

Product
[ OMG2-MM ]

Media konwerter wielomodowy OMG2-MM

Konwerter szybkiego Ethernetu (Gigabit Ethernet) skrętka komputerowa <-> światłowód wielomodowy; Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC ; Liczba włókien: 2 szt. ; Zasięg transmisji: 2 km - Światłowód wielomodowy ; Szybkość transmisji: 10 / 100 / 1000 Mb/s ; Długość fali optycznej: 1310 nm ; Wybrane cechy: Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe ;