biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

MyJablotron

 

Aplikacja MyJABLOTRON. Steruj swoim domem gdziekolwiek jesteś.

Możesz mieć podgląd tego, co dzieje się w Twoim domu, biurze, samochodzie lub domku letniskowym. To wszystko na wyciągnięcie ręki. Możesz sterować wszystkimi zainstalowanymi urządzeniami JABLOTRON z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. To wszystko dzięki wykorzystaniu nowoczesnej aplikacji MyJablotron w wersji mobilnej oraz przez przeglądarkę internetową.

Łatwa w użyciu

Nasza aplikacja jest tak samo łatwa w użyciu jak nasze alarmy – sygnalizacja świetlna pokaże Ci, które urządzenia są w danej chwili aktywne. Otwarcie drzwi garażu gościom lub włączenie podlewania, kiedy Ty przebywasz daleko na urlopie są możliwe za pomocą jednego kliknięcia.

 

Powiadomienia

Powiadomienia wysyłane na twój telefon natychmiast poinformują Cię o każdym alarmie lub spadku temperatury w budynku. Wystarczy rzut okna na wyświetlacz, by stwierdzić, że dzieci wróciły właśnie bezpiecznie ze szkoły. Mozesz spokojnie monitorować wszystko, co dzieje się w domu.

 

Bieżące informacje

Z dowolnego miejsca będziesz mieć dostęp do tak ważnych informacji jak lokalizacja Twojego samochodu, zużycie energii elektrycznej lub wykresy temperatur w Twoim domu. Bezpośrednio w swoim telefonie będziesz mieć podgląd na obraz z czujników – by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

 

   
200 tysięcy 85 tysięcy 9,5 miliona  

osób na całym świecie korzysta z aplikacji MyJABLOTRON.

urządzeń podłączonych do aplikacji MyJABLOTRON.

powiadomień wysyłanych  z aplikacji MyJABLOTRON.

   

 

 

Jak działa aplikacja MyJABLOTRON

Będziesz mieć podgląd tego, co dzieje się w Twoim domu, biurze, samochodzie lub domku letniskowym. To wszystko na wyciągnięcie ręki. Będziesz mógł sterować wszystkimi zainstalowanymi urządzeniami JABLOTRON z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

 

 

 

 

Aplikacja MyJablotron potrafi:

Wyświetlić przegląd wszystkich urządzeń JABLOTRON

Sterować Twoim alarmem w taki sposób, jak za pomocą klawiatury

Wyświetlić obraz z czujników w mieszkaniu

Wskazać na mapie bieżący stan i położenie Twojego samochodu

Zabezpieczyć Twój domek letniskowy lub garaż

 

 

Bezpieczeństwo wszystkich aspektów Twojego życia

 

Aplikacja MyJABLOTRON nie tylko pokaże Ci bieżący stan i przegląd wcześniejszych zdarzeń, ale również umożliwi Ci sterowanie różnymi urządzeniami.

 

Możesz na przykład uzbroić alarm w swoim domu lub samochodzie. A kiedy zdecydujesz się spędzić weekend w swoim domku letniskowym, możesz zdalnie załączyć ogrzewanie.

 

Twój domek letniskowy powita Cię ciepło, a Ty możesz po drodze sprawdzić dla pewności za pomocą kamery przed garażem, czy wszystko jest w porządku. Ciesz się spokojnymi wakacjami.

 

Trzy sposoby sterowania MyJABLOTRON

Aplikacja MyJABLOTRON działa na smartfonach, tabletach i w przeglądarce internetowej Twojego komputera. W każdej chwili z dowolnego urządzenia, niezależnie od tego gdzie w danej chwili jesteś masz stały i łatwy dostęp do informacji ważnych dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu.

MyJablotron na telefon

MyJablotron na komputer

MyJablotron na tablet

 

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON 

Pobierz za darmo

   

 

Kontroluj swój system wykorzystując  aplikację MyJABLOTRON

Możesz otrzymywać nieograniczoną ilość SMS lub powiadomień PUSH z MyJABLOTRON o stanie swoich urządzeń lub korzystać z nowoczesnego rozwiązania jakim są widgenty i otrzymywać informację do 5 razy szybciej!

 

 


 

Jak zainstalować widgety - Android

 

Jak zainstalować widgety - IOS

 


 

 

Jak zyskać aplikację MyJABLOTRON

Jedyne, czego potrzebujesz, to wybrać alarm JABLOTRON 100+, alarm samochodowy JABLOTRON lub moduł komunikatora GSM, który zabezpieczy domek letniskowy i garaż.

Chcę aplikację MyJABLOTRON i mam już alarm marki  JABLOTRON.

Chcę aplikację MyJABLOTRON, ale nie mam jeszcze alarmu marki JABLOTRON.

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON jest całkowicie DARMOWE.

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami: biuro@jablotech.pl

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON jest całkowicie DARMOWE.

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami: biuro@jablotech.pl