biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24 +48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

MyJablotron

Aplikacja MyJABLOTRON
 

Steruj swoim domem gdziekolwiek jesteś

Systemy JABLOTRON 100 można wykorzystać zarówno w małych jak i dużych obiektach. Oprócz bezpieczeństwa oferują one również liczne funkcje, od włączenia oświetlenia po otwarcie garażu. Całym systemem można sterować zdalnie za pomocą aplikacji MyJABLOTRON.

 

Łatwa w użyciu

Nasza aplikacja jest tak samo łatwa w użyciu jak nasze alarmy – sygnalizacja świetlna pokaże Ci, które urządzenia są w danej chwili aktywne. Otwarcie drzwi garażu gościom lub włączenie podlewania, kiedy Ty przebywasz daleko na urlopie są możliwe za pomocą jednego kliknięcia

Powiadomienia o zdarzeniach

Powiadomienia wysyłane na twój telefon natychmiast poinformują Cię o każdym alarmie lub spadku temperatury w budynku. Wystarczy rzut okna na wyświetlacz, by stwierdzić, że dzieci wróciły właśnie bezpiecznie ze szkoły.

Bieżące informacje

Z dowolnego miejsca będziesz mieć dostęp do tak ważnych informacji jak lokalizacja Twojego samochodu, zużycie energii elektrycznej lub wykresy temperatur w Twoim domu. Bezpośrednio w swoim telefonie będziesz mieć podgląd na obraz z czujników – by wiedzieć, że wszystko jest w porządku.

 

 

   
200 tysięcy 85 tysięcy 9,5 miliona  
Tyle osób na całym świecie korzysta z aplikacji MyJABLOTRON. Tyle urządzeń podłączonych jest do MyJABLOTRON. Taką ilość powiadomień MyJABLOTRON wysyła co miesiąc
   

 

 

Jak działa aplikacja MyJABLOTRON

Będziesz mieć podgląd tego, co dzieje się w Twoim domu, biurze, samochodzie lub domku letniskowym. To wszystko na wyciągnięcie ręki.  Będziesz mógł sterować wszystkimi zainstalowanymi urządzeniami JABLOTRON z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

 

 

 

 

Nasza aplikacja potrafi:

Wyświetlić przegląd wszystkich urządzeń JABLOTRON

Sterować Twoim alarmem w taki sposób, jak za pomocą klawiatury

Wyświetlić obraz z czujników w mieszkaniu

Wskazać na mapie bieżący stan i położenie Twojego samochodu

Zabezpieczyć Twój domek letniskowy lub garaż

 

 

Bezpieczeństwo wszystkich aspektów Twojego życia

 

Aplikacja MyJABLOTRON nie tylko pokaże Ci bieżący stan i przegląd wcześniejszych zdarzeń, ale również umożliwi Ci sterowanie różnymi urządzeniami.

 

Możesz na przykład uzbroić alarm w swoim domu lub samochodzie. A kiedy zdecydujesz się spędzić weekend w swoim domku letniskowym, możesz zdalnie załączyć ogrzewanie.

 

Twój domek letniskowy powita Cię ciepło, a Ty możesz po drodze sprawdzić dla pewności za pomocą kamery przed garażem, czy wszystko jest w porządku. Ciesz się spokojnymi wakacjami.

 

 

Aplikacja mobilna

Aplikacja w przeglądarce

Aplikacja dla tabletów

 

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON 

Pobierz za darmo

   

 

Kontroluj swój system wykorzystując  aplikację MyJABLOTRON.

Możesz otrzymywać nieograniczoną ilość bezpłatnych SMS z MyJABLOTRON o stanie swoich urządzeń lub korzystać z nowoczesnego rozwiązania jakim są widgenty i otrzymywać informację do 5 razy szybciej!

 

 


 

Jak zainstalować widgety - Android

 

Jak zainstalować widgety - IOS

 


 

 

Jak zyskać aplikację MyJABLOTRON

Jedyne, czego potrzebujesz, to wybrać alarm JABLOTRON 100+, alarm samochodowy JABLOTRON lub moduł komunikatora GSM, który zabezpieczy domek letniskowy i garaż.

Chcę aplikację MyJABLOTRON i mam już alarm marki  JABLOTRON.

Chcę aplikację MyJABLOTRON, ale nie mam jeszcze alarmu marki JABLOTRON.

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON jest całkowicie DARMOWE.

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami: biuro@jablotech.pl

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON jest całkowicie DARMOWE.

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami: biuro@jablotech.pl

 

 

 

Powrót