biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

Rekomendowany Instalator *

 

 

 

 

PROGRAM

  REKOMENDOWANY INSTALATOR JABLOTRON

 

 

Dołącz do programu „Rekomendowany Instalator Jablotron”

Zapraszamy do zapoznania się z kryteriami i warunkami uczestnictwa w programie „Rekomendowany instalator". Zostań rekomendowanym instalatorem JABLOTRON i zbuduj sukces swojej firmy na rynku profesjonalnych systemów zabezpieczeń!

 

Podejmij stałą współpracę z dostawcą produktów Jablotron - firmą Jablotech i buduj dynamicznie swoją pozycję wśród liderów na rynku firm instalacyjnych.

Korzystaj ze wsparcia i opieki technicznej oraz handlowej swojego dostawcy produktów Jablotron. Jablotech oferuje Tobie szybką dostawę sprzętu, atrakcyjne warunki płatności, pełne wsparcie techniczne i handlowe przez cały okres współpracy.

 

 

Rozwijaj swoją działalność w zakresie instalacji elektrycznych i upewnij się, że Twoja firma posiada wpis w CEiDG o numerze PKD 43.21.Z lub 80.20.Z .

Zależy nam na współpracy z firmami profesjonalnie zajmującymi się wykonywaniem instalacji elektrycznych, w tym przede wszystkim niskoprądowych. Dlatego chcemy budować długoterminowe relacje handlowe w firmami prężnie działającymi na rynku zabezpieczeń.

 

Rejestruj swoje centrale na platformie MyCompany i zyskaj status Rekomendowanego Instalatora Jablotron.

Rozwijaj się dynamicznie razem z nami! Zwiększa ilość zainstalowanych przez Ciebie systemów Jablotron i korzystaj z przywilejów instalatora rekomendowanego.

 

Poszerzaj swoje kwalifikacje i bierz udział w szkoleniach dotyczących systemów Jablotron.

Zgłoś się na szkolenie Jablotron Poziom 1 i otrzymaj wymagany certyfikat. Kolejny krok to szkolenie Jablotron Poziom 2 dedykowane dla firm, które zainstalowały minimalnie 7 systemów Jablotron.

Certyfikat Poziom 2 można również otrzymać poprzez nadanie na podstawie wykonanych instalacji. W każdej chwili możesz również otrzymać od Jablotech dodatkowe wsparcie, warsztaty techniczne lub konsultacje, jeśli wymaga tego projekt instalacyjny, który realizujesz.

 

Buduj razem z nami strategię i filozofię marki, gwarantującą kompleksowe wsparcie dla certyfikowanego instalatora Jablotron.

Systemy Jablotron 100 chronią mienie i życie ludzi, dlatego tak ważne jest aby były instalowane przez firmy, które perfekcyjnie znają produkty Jablotron. Jablotech wspiera swoich instalatorów i troszczy się o najwyższy standard współpracy z marką Jablotron.

 

 

Grupa Ilość central zarejestrowanych w usłudze MyCompany za ostatnie 12 miesięcy Rabat Kod PKD * Certyfikat szkoleniowy Wsparcie sprzedaży
Instalator do 2 central ** 43.21.Z  lub 80.20.Z Wymagane szkolenie 
Poziom 1
TAK
Instalator + od 3 do 6 central ** 43.21.Z  lub 80.20.Z Wymagane szkolenie 
Poziom 1
TAK
Instalator rekomendowany od 7 do 10 central ** 43.21.Z  lub 80.20.Z Wymagane szkolenie 
Poziom 1
TAK
Instalator rekomendowany + powyżej 10 centra ** 43.21.Z  lub 80.20.Z Wymagane szkolenie 
Poziom 1
TAK

 

Objaśnienie dla " "

 

Kod PKD - Polska Klasyfikacja Działalności. Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 24.12.2007 r. w sprawie Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD).

Kod PKD 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych.
Podklasa ta obejmuje wykonywanie instalacji elektrycznych we wszelkiego rodzaju budynkach i budowlach, takich jak:

  1. instalacje telekomunikacyjne
  2. strukturalne sieci komputerowe i instalacje dla telewizji kablowej,włącznie ze światłowodami
  3. instalacje anten satelitarnych
  4. instalacje oświetleniowe, włączając oświetlenie ulic, sygnalizację świetlną oraz oświetlenie pasów startowych
  5. instalacje alarmowe: przeciwpożarowe, przeciwwłamaniowe itp.
  6. instalacje dla elektrycznych urządzeń i sprzętu gospodarstwa domowego, włączając ogrzewanie podłogowe

KOD PKD 80.20.Z - Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa.

Podklasa ta obejmuje:

  1. działalność ochroniarską w zakresie obsługi i monitorowania elektronicznych systemów bezpieczeństwa, takich jak: alarmy przeciwwłamaniowe czy przeciwpożarowe, włączając ich instalację i konserwację
  2. instalację, naprawę, przebudowę oraz regulację mechanicznych lub elektronicznych urządzeń zamykających, sejfów i skarbców w powiązaniu z późniejszym monitoringiem.

Jednostki prowadzące niniejszą działalność mogą prowadzić również sprzedaż ww. urządzeń tj. elektronicznych systemów bezpieczeństwa,mechanicznych lub elektronicznych urządzeń zamykających, sejfów i skarbców.

Objaśnienie dla " ** "

 

Progi rabatowe są widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników b2b.jablotech.pl

 

 

 

Jestem użytkownikiem b2b.jablotech.pl

 

Nie jestem użytkownikiem b2b.jablotech.pl

Przejdź do strony logowania Chcę wypełnić formularz rejestracyjny

 

 

 

 

Co zyskasz w programie „Rekomendowany Instalator Jablotron"

 

 

Specjalne, atrakcyjne rabaty dla firm instalacyjnych pracujących długoterminowo z marką Jablotron.

Buduj swoją przewagę konkurencyjną na rynku profesjonalnych zabezpieczeń razem z nami! Rozwijaj swoją firmę, dynamicznie zwiększaj ilość zainstalowanych przez Ciebie systemów Jablotron i korzystaj z przysługujących Ci atrakcyjnych rabatów instalatorskich.

 

Gwarancja profesjonalnego wsparcia technicznego świadczonego przez Jablotech. 

Jablotech wspiera swoich instalatorów na każdym etapie realizacji projektu instalacyjnego. Pomagamy w doborze i konfiguracji sprzętu, konsultujemy rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej, gwarantujemy niezbędny support mailowy, telefoniczny, a w szczególnych projektach osobisty na miejscu realizacji twojej instalacji.

 

Instalatorzy na stronie producenta www.jablotron.com

Dbamy o to, aby nasi instalatorzy o statusie rekomendowani oraz rekomendowani + byli promowani. Dane z informacją o Twojej firmie oraz twoim obszarze działania zostaną umieszczone na stronie www.iablotron.com po potwierdzeniu przez Ciebie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

 

Gwarancja wsparcia handlowego i marketingowego

Jablotech z najwyższą starannością dba o przebieg procesu ofertowego i sprzedażowego. Dokładamy wszelkich starań aby twoja oferta była właściwie skonfigurowana i uwzględniała wszystkie wymagania Twojego klienta. Udostępniamy naszym instalatorom niezbędne materiały informacyjne i marketingowe dotyczące produktów Jablotron. Wspieramy również projekty specjalne, indywidualne, dotyczące w szczególności dużych instalacji.

 

Dodatkowe działania specjalne skierowane do czołówki najaktywniejszych instalatorów marki Jablotron.

Jablotron chce w dynamiczny sposób budować silną grupę liderów marki na polskim rynku instalacyjnym. Dlatego dla najaktywniejszych firm z grupy Instalator rekomendowany + planujemy jeden raz w roku dodatkową akcję specjalną, ukierunkowaną na budowanie trwałych relacji z naszymi odbiorcami.

 

Grupa Wpis na www.jablotron.com Wsparcie techniczne świadczone przez twojego dostawcę Wsparcie handlowe i marketingowe Akcje specjalne
Instalator NIE pn - pt w godzinach  8.00-16.00 
sobota w godzinach  10.00-14.00
TAK NIE
Instalator + NIE pn - pt w godzinach  8.00-16.00 
sobota w godzinach  10.00-14.00
TAK NIE
Instalator rekomendowany TAK pn - pt w godzinach  8.00-20.00 
sobota w godzinach  10.00-14.00
TAK NIE
Instalator rekomendowany + TAK pn - pt w godzinach  8.00-20.00 
sobota w godzinach  10.00-14.00
TAK TAK

 

 

 

 

Dołącz do liderów marki JABLOTRON !

 

 

Zapraszamy do współpracy z Jablotech

Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany współpracą z marką Jablotron. Zapytaj nas o wszystkie szczegóły i zasady programu „Rekomendowany Instalator JABLOTRON". Jesteśmy przekonani, że razem możemy budować wspólny sukces !

 

Jablotech  Oficjalny Importer Jablotron

 

Masz pytania ? 

Dział handlowy Dział handlowy
Oddział Poznań Oddział Gorzów Wlkp
Magdalena Kubiak Rafał Kozelan
  +48 61 847 80 24  +48 61 847 80 24
  +48 514 660 524   +48 501 827 804
  magda@jablotech.pl   rafal@jablotech.pl