biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

MyCompany

 

Aplikacja MyCOMPANY

 

Korzystaj z naszej darmowej aplikacji dla instalatorów, MyCOMPANY. 

MyCOMPANY wspiera instalatora w szybkim tworzeniu ofert oraz umożliwi zdalny nadzór z powiadomieniem SMS, email lub push o ewentualnych problemach technicznych systemu.

 

Chmury JABLOTRON ułatwia użytkownikowi zarządzanie swoim systemem przy wykorzystaniu aplikacji MyJABLOTRON, a instalatorowi gwarantują stały nadzór techniczny nad zainstalowanymi urządzeniami.

 

Prowadzenie firmy w obecnych czasach jest bardzo absorbujące, tak więc każde narzędzie, które może je ułatwić na pewno się przyda. Dobrze wiemy, czego potrzebują nasi instalatorzy, dlatego stworzyliśmy aplikację spełniającą ich potrzeby.

 

 

   Klienci i instalacje.
W aplikacji możesz łatwo stworzyć profesjonalną ofertę lub zarządzać bazą swoich klientów. Możesz zdalnie zarządzać zainstalowanymi urządzeniami oraz rejestrować w MyCOPANY nowych klientów. Aplikacja pomoże Ci nawet w rozwiązywaniu ewentualnych reklamacji.
 

   Szkolenie i materiały 
Zyskaj przewagę nad konkurencją i korzystaj z najlepszego know-how, które oferuje Ci e-learningowa część aplikacji. Do Twojej dyspozycji są również podręczniki, webinary, instrukcje oraz materiały marketingowe. Wykorzystaj je jak najlepiej i doszkalaj się w domowym zaciszu.

 

 Co potrafi MyCOMPANY

Nie zawsze musisz jechać do klienta. Jego urządzeniem możesz zarządzać zdalnie, za pomocą aplikacji MyCOMPANY, gdziekolwiek jesteś. Ale to nie wszystko co MyCOMPANY ma do zaoferowania.

 

 Zarządzanie instalacją

 

Tworzenie profesjonalnych ofert w kilka chwil.

Twórz i zarządzaj profesjonalnymi ofertami za pomocą kilku kliknięć.

 

 

   Tworzenie ofert.

Nie musisz już tracić długich godzin na tworzenie profesjonalnie wyglądającej oferty. Dzięki aplikacji MyCOMPANY łatwo stworzysz własny szablon ze swoim logo i danymi kontaktowymi. Jedyne, co musisz wybrać to produkty, które zaoferujesz swoim klientom. Zapiszą się one w dokumencie ze zdjęciami i opisami. Gdy tylko klient potwierdzi ofertę, możesz ją przesłać jako zamówienie do swojego dostawcy lub wydrukować umowę

   Kursy i szkolenia.

Chcesz wziąć udział w organizowanym przez Akademię JABLOTRON kursie, nie masz jednak na tyle czasu? W aplikacji znajdziesz filmy szkoleniowe, które odtworzysz sobie w domu. Następnie wystarczy już tylko pozytywnie zdać egzamin i odebrać certyfikat. Oprócz tego w menu aplikacji MyCOMPANY znajdziesz także bieżące informacje o nowych produktach.

   Zaawansowane ustawienia.

Dodaj swoich pracowników do aplikacji MyCOMPANY i podziel ich na zespoły. Następnie przydziel każdemu prawa do konkretnych działań – od tworzenia ofert do zarządzania instalacjami. Pogrupować możesz także swoich klientów – np. według ich ważności – i przesyłać im oferty szyte na miarę.

   Zarządzanie instalacją. 

Aplikacja umożliwi Ci reagowanie na zlecenia klientów – również zdalnie. Dzięki niej łatwo zmienisz ustawienia urządzenia lub dodasz użytkownika. Znajdziesz też łatwo w jednym miejscu przegląd wszystkich swoich instalacji. Wyświetlane informacje możesz filtrować, wyświetlając na przykład tylko te alarmy, które zgłaszają problemy.

   Materiałowa baza danych.

Uniknij przerzucania stosu papierów lub pobierania materiałów z różnych źródeł. Wszystko znajdziesz w aplikacji MyCOMPANY. Począwszy od podręczników instalacji i najnowszego oprogramowania, skończywszy na ulotkach i innych materiałach promocyjnych.

   Darmowe powiadomienia. 

Będziesz mieć do dyspozycji nieograniczony podgląd zainstalowanych urządzań – wszystko dzięki powiadomieniom PUSH, mailom i wysyłanym SMS’om. Od razu będziesz wiedzieć czy w pomieszczeniu klienta wyłączył się alarm albo czy jego urządzenie wymaga rutynowego przeglądu.

 

 

 Z aplikacji MyCOMPANY możesz korzystać na smartfonie, w popularnych przeglądarkach internetowych lub na tablecie.

 

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON

Pobierz za darmo

    

 

Po zaliczeniu jednego z kursów Akademii JABLOTRON uzyskasz darmowy dostęp do MyCOMPANY.  


 

Chcę wziąć udział w kursie.