biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

MyCompany

Ułatw sobie swoją działalność

Aplikacja MyCOMPANY

Korzystaj z naszej darmowej aplikacji dla instalatorów, MyCOMPANY. Pomoże Ci ona w łatwym tworzeniu ofert, zapewni dostęp do bazy Twoich klientów oraz umożliwi zdalne zarządzanie ich urządzeniami.

 

 

Dlaczego warto używać MyCOMPANY
 

Prowadzenie firmy jest czasami bardzo wymagające, tak więc każde narzędzie, które może je ułatwić na pewno się przyda. Dobrze wiemy, czego potrzebują nasi instalatorzy, dlatego stworzyliśmy aplikację spełniającą ich potrzeby.

 

 

Klienci i instalacje

W aplikacji możesz łatwo stworzyć profesjonalną ofertę lub zarządzać bazą swoich klientów. Możesz zdalnie zarządzać zainstalowanymi urządzeniami oraz rejestrować w MyCOPANY nowych klientów. Aplikacja pomoże Ci nawet w rozwiązywaniu ewentualnych reklamacji.

 

Szkolenie i materiały

Zyskaj przewagę nad konkurencją i korzystaj z najlepszego know-how, które oferuje Ci e-learningowa część aplikacji. Do Twojej dyspozycji są również podręczniki, webinaria, instrukcje oraz materiały marketingowe. Wykorzystaj je jak najlepiej i doszkalaj się w domowym zaciszu.

 

 

31 tysięcy 83 tysiące 2 tysiące
Tylu instalatorów na całym świecie korzysta już z aplikacji MyCOMPANY. Liczba urządzeń, do których nasi partnerzy mają zdalny dostęp za pomocą aplikacji MyCOMPANY. Nasi partnerzy tworzą w aplikacji MyCOMPANY ponad 2000 ofert miesięcznie.

 

 

Co potrafi MyCOMPANY

Oszczędź sobie jeżdżenia do klienta. Jego urządzeniem możesz zarządzać zdalnie, za pomocą aplikacji MyCOMPANY, gdziekolwiek jesteś. Ale to nie wszystko co MyCOMPANY ma do zaoferowania.

 

 

Zarządzanie instalacją

 

 

 

Tworzenie ofert

Twórz i zarządzaj profesjonalnymi ofertami za pomocą kilku kliknięć.

 

 

 

 

Tworzenie ofert
 

Nie musisz już tracić długich godzin na tworzenie profesjonalnie wyglądającej oferty. Dzięki aplikacji MyCOMPANY łatwo stworzysz własny szablon ze swoim logo i danymi kontaktowymi. Jedyne, co musisz wybrać to produkty, które zaoferujesz swoim klientom. Zapiszą się one w dokumencie ze zdjęciami i opisami.

Gdy tylko klient potwierdzi ofertę, możesz ją przesłać jako zamówienie do swojego dostawcy lub wydrukować umowę

 

Zarządzanie instalacją
 

Aplikacja umożliwi Ci reagowanie na zlecenia klientów – również zdalnie.

Dzięki niej łatwo zmienisz ustawienia urządzenia lub dodasz użytkownika. Znajdziesz też łatwo w jednym miejscu przegląd wszystkich swoich instalacji. Wyświetlane informacje możesz filtrować, wyświetlając na przykład tylko te alarmy, które zgłaszają problemy.

 

Kursy i szkolenia
 

Chcesz wziąć udział w organizowanym przez Akademię JABLOTRON kursie, nie masz jednak na tyle czasu? W aplikacji znajdziesz filmy szkoleniowe, które odtworzysz sobie w domu. Następnie wystarczy już tylko pozytywnie zdać egzamin i odebrać certyfikat.

Oprócz tego w menu aplikacji MyCOMPANY znajdziesz także bieżące informacje o nowych produktach.

 

Materiałowa baza danych
 

Uniknij przerzucania stosu papierów lub pobierania materiałów z różnych źródeł. Wszystko znajdziesz w aplikacji MyCOMPANY.

Począwszy od podręczników instalacji i najnowszego oprogramowania, skończywszy na ulotkach i innych materiałach promocyjnych.

 

Zaawansowane ustawienia
 

Dodaj swoich pracowników do aplikacji MyCOMPANY i podziel ich na zespoły. Następnie przydziel każdemu prawa do konkretnych działań – od tworzenia ofert do zarządzania instalacjami.

Pogrupować możesz także swoich klientów – np. według ich ważności – i przesyłać im oferty szyte na miarę.

Darmowe powiadomienia
 

Będziesz mieć do dyspozycji nieograniczony podgląd zainstalowanych urządzań – wszystko dzięki powiadomieniom PUSH, mailom i wysyłanym SMS’om.

Od razu będziesz wiedzieć czy w pomieszczeniu klienta wyłączył się alarm albo ,czy jego urządzenie wymaga rutynowego przeglądu.

 

 

 

Aplikacja mobilna

Aplikacja w przeglądarce

Aplikacja dla tabletów

 

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON

Pobierz za darmo:

 

   

 

 

Co potrafi MyCOMPANY

 

Skontaktuj się z nami

Po zaliczeniu jednego z kursów Akademii JABLOTRON uzyskasz darmowy dostęp do MyCOMPANY. Masz jeszcze jakieś pytania związane z naszymi produktami i usługami?

Chcę wziąć udział w kursie

 

Chcę wysłać wiadomość