biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

Instalatorzy JABLOTRON

Instalatorzy JABLOTRON

 


 

Zostań członkiem rodziny JABLOTRON

Korzystaj z naszej darmowej aplikacji dla instalatorów, MyCOMPANY. Pomoże Ci ona w łatwym tworzeniu ofert, zapewni dostęp do bazy Twoich klientów oraz umożliwi zdalne zarządzanie ich urządzeniami.

 

Innowacyjne i proste w instalacji produkty

Obojętnie czy wybierzesz instalację kablową czy bezprzewodową, zawsze masz do dyspozycji szeroki wybór urządzeń. Co więcej, obie technologie łatwo połączysz, bez względu na to czy chodzi o dom, firmę, czy samochód.

Stworzone przez JABLOTRON elastyczne produkty idealnie pasują do mieszkania, domu czy firmy. Zainstalujesz zarówno wersję kablową jak i bezprzewodową lub też kombinację obu Łatwo poradzisz sobie z instalacją oraz zarządzaniem użytkownikami – wszystko dzięki aplikacji MyCOMPANY Twoi klienci docenią szeroki wybór czujek

 

ponad 100  83 tysiące 7 lat
JABLOTRON oferuje ponad sto produktów serii JABLOTRON 100+ do wyboru. Liczba urządzeń, do których nasi partnerzy mają zdalny dostęp za pomocą aplikacji MyCOMPANY. W przypadku wszystkich produktów, oprócz 2-letniej gwarancji, można uzyskać do 5 lat rozszerzonej obsługi serwisowej.

 

 

Aplikacja MyCOMPANY i jej funkcje

Ułatw sobie pracę z klientami. Oferowany przez aplikację zdalny dostęp umożliwia Ci podłączenie się do dowolnego, zainstalowanego urządzenia. Dzięki aplikacji MyCOMPANY będziesz mógł z jednego miejsca zdalnie obsługiwać wszystkie urządzenia JABLOTRON.

 

 

Zarządzanie instalacją

Wszystkimi instalacjami zarządzasz efektywnie i wygodnie, bez względu na to gdzie jesteś.

 

 

 

Tworzenie ofert

Twórz i zarządzaj profesjonalnymi ofertami za pomocą kilku kliknięć.

 

 

 

 

Tworzenie ofert
 

Nie musisz już tracić długich godzin na tworzenie profesjonalnie wyglądającej oferty. Dzięki aplikacji MyCOMPANY łatwo stworzysz własny szablon ze swoim logo i danymi kontaktowymi. Jedyne, co musisz wybrać to produkty, które zaoferujesz swoim klientom. Zapiszą się one w dokumencie ze zdjęciami i opisami.

Gdy tylko klient potwierdzi ofertę, możesz ją przesłać jako zamówienie do swojego dostawcy lub wydrukować umowę

 

Zarządzanie instalacją
 

Aplikacja umożliwi Ci reagowanie na zlecenia klientów – również zdalnie.

Dzięki niej łatwo zmienisz ustawienia urządzenia lub dodasz użytkownika. Znajdziesz też łatwo w jednym miejscu przegląd wszystkich swoich instalacji. Wyświetlane informacje możesz filtrować, wyświetlając na przykład tylko te alarmy, które zgłaszają problemy.

 

Kursy i szkolenia
 

Chcesz wziąć udział w organizowanym przez Akademię JABLOTRON kursie, nie masz jednak na tyle czasu? W aplikacji znajdziesz filmy szkoleniowe, które odtworzysz sobie w domu. Następnie wystarczy już tylko pozytywnie zdać egzamin i odebrać certyfikat.

Oprócz tego w menu aplikacji MyCOMPANY znajdziesz także bieżące informacje o nowych produktach.

 

Materiałowa baza danych
 

Uniknij przerzucania stosu papierów lub pobierania materiałów z różnych źródeł. Wszystko znajdziesz w aplikacji MyCOMPANY.

Począwszy od podręczników instalacji i najnowszego oprogramowania, skończywszy na ulotkach i innych materiałach promocyjnych.

 

Zaawansowane ustawienia
 

Dodaj swoich pracowników do aplikacji MyCOMPANY i podziel ich na zespoły. Następnie przydziel każdemu prawa do konkretnych działań – od tworzenia ofert do zarządzania instalacjami.

Pogrupować możesz także swoich klientów – np. według ich ważności – i przesyłać im oferty szyte na miarę.

Darmowe powiadomienia
 

Będziesz mieć do dyspozycji nieograniczony podgląd zainstalowanych urządzań – wszystko dzięki powiadomieniom PUSH, mailom i wysyłanym SMS’om.

Od razu będziesz wiedzieć czy w pomieszczeniu klienta wyłączył się alarm albo ,czy jego urządzenie wymaga rutynowego przeglądu.

 

 

 

Aplikacja mobilna

Aplikacja w przeglądarce

Aplikacja dla tabletów

 

 

Uzyskanie aplikacji MyJABLOTRON

Pobierz za darmo:

 

   

 

Szkolenia certyfikacyjne

Profesjonalne doradztwo

Zdobądź certyfikat, który uprawnia do instalowania urządzeń JABLOTRON. Po zaliczeniu kursu dla początkujących i doświadczonych techników, zyskasz prócz certyfikatu oraz licznych materiałów, także dostęp do aplikacji MyCOMPANY oraz trzyletni darmowy serwis pogwarancyjny.

 

Każdy certyfikowany instalator może korzystać z usług profesjonalnego wsparcia technicznego. Zapewnimy Ci wsparcie, dokumentację, szczegółowe instrukcje, a także najwyższej jakości obsługę przez cały okres gwarancyjny naszych produktów.

 

 

 

 

 

 

JABLOTRON będzie Cię wspierać

Twój sukces to także nasz sukces. Dlatego wszystkim naszym instalatorom oferujemy program wsparcia marketingowego.

 

 

 

Chcę zostać instalatorem alarmów JABLOTRON

 

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz zostać instalatorem alarmów JABLOTRON, musisz zaliczyć certyfikowane szkolenie, które umożliwi Ci zapoznanie się z naszymi produktami. Masz jeszcze jakieś pytania związane z naszymi produktami i usługami?

Chcę wziąć udział w kursie

Chcę wysłać wiadomość