biuro@jablotech.pl  +48 61 847 80 24+48 512 909 666
  Rejestracja     Logowanie

Produkty

Product
RG-WS6512-L

Kontroler dostępu do sieci Ruijie RG-WS6512-L 8x GE Combo, 4x SFP+

Ilość portów: 12,  Ilość portów Gigabit Ethernet Combo: 8,  Ilość portów SFP+: 4,  Rodzaj obudowy: Rack/Desktop,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
PI-PW100+

Panel warsztatowy JA-100+

Zestaw 5 paneli warsztatowych z w pełni sprawnymi urządzeniami. W zestawie skrzynia transportowa. Odbierz za punkty, wymagane 3227168 punktów.

Product
JA-ARC2

Stacja monitorowania

Stacja monitorowania. Pojemność do 300 systemów alarmowych Jablotron.

Product
PI-PT100+

Panel treningowy JA-100+

Panel szkoleniowy JA-100+ z w pełni działającymi urządzeniami JABLOTRON 100+ - wersja PL. Odbierz za punkty, wymagane 1218627 punktów.

Product
RG-WS6008

Kontroler dostępu do sieci Ruijie RG-WS6008 10-portowy, Desktop, 2x SFP

Ilość portów: 10,  Ilość portów LAN: 8,  Ilość portów SFP: 2,  Rodzaj obudowy: Desktop,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-NBS5200-48GT4XS-UP

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS5200-48GT4XS-UP, 52-portowy, Rack, PoE, 740 W

Ilość portów: 52,  Ilość portów PoE: 48,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-NBS3200-48GT4XS-P

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS3200-48GT4XS-P, 52-portowy, Rack, PoE, 370 W

Ilość portów: 52,  Ilość portów PoE: 48,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
PI-PLPANEL100+

Podwójny panel prezentacyjny z w pełni działającymi urządzeniami JABLOTRON 100+ - wersja PL

Podwójny panel testowy / prezentacyjny z w pełni działającymi urządzeniami JABLOTRON 100+ - wersja PL. Odbierz za punkty, wymagane 776411 punktów.

Product
CP02

Konsola portierska IP dla systemu VIDOS ONE – Ekran dotykowy 10,1” IPS, słuchawka.

VIDOS Konsola portierska IP dla systemu VIDOS ONE – Ekran dotykowy 10,1” IPS, słuchawka.

Product
RG-NBS5200-24SFP/8GT4XS

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS5200-24SFP/8GT4XS, 36-portowy, Rack, 24x SFP

Ilość portów:  36,  Ilość portów SFP:  24,  Ilość portów SFP+:  4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit

Product
RG-NBS5200-24GT4XS-P

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS5200-24GT4XS-P, 28-portowy, Rack, PoE, 370 W

Ilość portów: 28,  Ilość portów PoE: 24,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-NBS3100-48GT4SFP-P

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS3100-48GT4SFP-P, 52-portowy, 4x SFP, 48x PoE, Rack

Ilość portów: 52,  Ilość portów PoE: 48,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-NBR6215-E

Router przewodowy Reyee RG-NBR6215-E, VPN, 1x LAN, 1x WAN, 8x LAN/WAN

Złącza: 1x WAN, 1x LAN, 8x LAN/WAN,  Pamięć RAM: 2 GB,  Wysokość: 1U,  Przepustowość: 2,5 Gb/s

Product
PI-PLCASE100+

Zestaw prezentacyjny JABLOTRON 100+ - wersja PL

Walizka prezentacyjna z w pełni działającym systemem JABLOTRON 100+, wersja PL. Przeznaczona do prezentacji i szkoleń warsztatowych. Odbierz za punkty, wymagane 573869 punktów.

Product
RG-NBS3200-24GT4XS-P

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS3200-24GT4XS-P, 28-portowy, Rack, PoE, 370 W

Ilość portów: 28,  Ilość portów PoE: 24,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-AP630(IDA2)

Punkt dostępowy zewnętrzny Ruijie RG-AP630(IDA2), Wi-Fi 5, 2600 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2,4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne,  Standard Wi-Fi:  5,  Przepustowość: do 2600 Mb/s

Product
RG-AP630(IODA)

Punkt dostępowy zewnętrzny Ruijie RG-AP630(IODA), Wi-Fi 5, 1800 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2,4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne,  Standard Wi-Fi:  5,  Przepustowość: do 1800 Mb/s

Product
RG-NBS3200-48GT4XS

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS3200-48GT4XS, 52-portowy, Rack, 4x SFP+, Gigabit Ethernet

Ilość portów: 52,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-NBS5200-48GT4XS

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS5200-48GT4XS, 52-portowy, Rack, 4x SFP+, Gigabit Ethernet

Ilość portów: 52,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-S2915-24GT4MS-P-L

Switch zarządzalny Ruijie RG-S2915-24GT4MS-P-L, 28-portowy, 24x PoE+, 4x SFP

Ilość portów: 28,  Ilość portów PoE: 24,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit

Product
RG-NBR6210-E

Router przewodowy Reyee RG-NBR6210-E, VPN, 1x LAN, 1x WAN, 8x LAN/WAN

Złącza: 1x WAN, 1x LAN, 8x LAN/WAN,  Pamięć RAM: 2 GB,  Wysokość: 1U,  Przepustowość: 2,5 Gb/s

Product
JA-151IR

Bezprzewodowa zewnętrzna bariera podczerwieni (cztery wiązki)

Bezprzewodowa bariera podczerwieni, zasięg 100 metrów. Cena bez baterii [BAT 3V6 R20 x 8 szt.]

Product
CP01

Konsola portierska IP dla systemu VIDOS ONE – Ekran dotykowy 7” IPS, słuchawka.

VIDOS Konsola portierska IP dla systemu VIDOS ONE – Ekran dotykowy 7” IPS, słuchawka.

Product
RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS, 36-portowy, Rack, Gigabit, 24x SFP

Ilość portów: 36,  Ilość portów Combo: 8,   Ilość portów SFP: 28,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-NBS5100-24GT4SFP-P

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS5100-24GT4SFP-P, 28-portowy, Rack, PoE, 370 W

Ilość portów: 28,  Ilość portów PoE: 24,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-NBS5100-48GT4SFP

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS5100-48GT4SFP, 52-portowy, Rack, 4x SFP, Gigabit Ethernet

Ilość portów: 52,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-AP840-I

Punkt dostępowy sufitowy Ruijie RG-AP840-I, Wi-Fi 6, 5200 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Sufitowy,  Standard Wi-Fi:  6,  Przepustowość: do 5200 Mb/s

Product
RG-NBR6205-E

Router przewodowy Reyee RG-NBR6205-E, VPN, 1x LAN, 1x WAN, 8x LAN/WAN

Złącza: 1x WAN, 1x LAN, 8x LAN/WAN,  Pamięć RAM: 2 GB,  Wysokość: 1U,  Przepustowość: 1,5 Gb/s

Product
PI-ENARCKIT100+

Zestaw prezentacyjny JABLOTRON 100+ - wersja PL

Panel testowy / prezentacyjny z w pełni działającymi urządzeniami JABLOTRON 100+ - wersja PL. Odbierz za punkty, wymagane 364575 punktów.

Product
CA-2103SET VAN

Zestaw: autoalarm CA-2103

Zestaw alarmu samochodowego z komunikatorem GSM, lokalizatorem GPS i możliwością śledzenia tras - CA-2103, CA-550, 2x JA-185P i JA-150M

Product
RG-AP680(CD)

Punkt dostępowy zewnętrzny Ruijie RG-AP680(CD), Wi-Fi 6, 2400 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2,4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne,  Standard Wi-Fi:  6,  Przepustowość: do 2400 Mb/s

Product
XG-SFP-ER-SM1550

Moduł SFP Reyee XG-SFP-ER-SM1550 10 Gb/s, złącze LC

Typ złączy: LC, Długość fali: 1550 nm, Ilość wejść: 2

Product
JA-150IR

Bezprzewodowa zewnętrzna bariera podczerwieni (dwie wiązki)

Bezprzewodowa bariera podczerwieni, zasięg 60 metrów. Cena bez baterii [BAT 3V6 R20 x 4 szt.]

Product
RG-NBS3100-24GT4SFP-P

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP-P, 28-portowy, Rack, 4x SFP, 24x PoE

Ilość portów: 28,  Ilość portów PoE: 24,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
S2201D-SKP

Skrzynka na listy z wideodomofonem IP, do płytkich słupków, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany moduł A2000-G i A2000-D

Skrzynka na listy z wideodomofonem IP, do płytkich słupków, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany moduł A2000-G i A2000-D VIDOS-S2201D-SKP

Product
S2201D-SKM

Skrzynka na listy z wideodomofonem IP, przelotowa, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany moduł A2000-G i A20000-D

Skrzynka na listy z wideodomofonem IP, przelotowa, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany moduł A2000-G i A20000-D VIDOS-S2201D-SKM

Product
RG-AP680-L

Punkt dostępowy zewnętrzny Ruijie RG-AP680-L, Wi-Fi 6, 3000 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne,  Standard Wi-Fi:  6,  Przepustowość: do 3000 Mb/s

Product
PI-PANEL-CARM-S-1

Tablica prezentacyjna CAR Monitoring small z tabletem - wersja PL

Panel prezentacyjny z urządzeniami CAR. Odbierz za punkty, wymagane 297061 punktów.

Product
RG-ANTx3-5800D

Antena kierunkowa Ruijie RG-ANTx3-5800D 5Ghz, 2x 19 dBi + 16 dBi

Częstotliwość pracy: 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne

Product
CA-2103SET B

Zestaw: autoalarm CA-2103

Zestaw alarmu samochodowego z komunikatorem GSM, lokalizatorem GPS i możliwością śledzenia tras - CA-2103, CA-550, JA-185B i PLV-JA85PG

Product
CA-2103SET P

Zestaw: autoalarm CA-2103

Zestaw alarmu samochodowego z komunikatorem GSM, lokalizatorem GPS i możliwością śledzenia tras - CA-2103, CA-550, JA-185P i PLV-JA85PG

Product
RG-RAP6260(H)

Punkt dostępowy zewnętrzny Reyee RG-RAP6260(H), Wi-Fi 6, 6000 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne,  Standard Wi-Fi:  6,  Przepustowość: do 6000 Mb/s

Product
RG-RAP6260(H)-D

Punkt dostępowy zewnętrzny Reyee RG-RAP6260(H)-D, Wi-Fi 6, 6000 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne,  Standard Wi-Fi:  6,  Przepustowość: do 6000 Mb/s

Product
RG-ES226GC-P

Switch zarządzalny Reyee RG-ES226GC-P, 26-portowy, Desktop, PoE

Ilość portów: 26,  Ilość portów PoE: 24,  Ilość portów SFP: 2,  Obsługa PoE: Tak,  Tablica adresów MAC: 8K,  Rodzaj obudowy: Desktop,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet,  Przepustowość: 52 Gb/s

Product
RG-NBS5200-24GT4XS

Switch zarządzalny Reyee RG-NBS5200-24GT4XS, 28-portowy, Rack, 4x SFP+, Gigabit Ethernet

Ilość portów: 28,  Ilość portów SFP: 4,  Rodzaj obudowy: Rack,  Typ switcha: Zarządzalny,  Architektura sieci: Gigabit Ethernet

Product
RG-ANTx3-2400&5800(O)

Antena dookólna Ruijie RG-ANTx3-2400&5800(O), Dual-Band, 8 dBi

Częstotliwość pracy: 2,4 GHz<strong>, 5 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne

Product
S1202A-SKM

Skrzynka na listy z wideodomofonem DUO, przelotowa, dwuwrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany czytnik RFID

Skrzynka na listy z wideodomofonem DUO, przelotowa, dwuwrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany czytnik RFID VIDOS-S1202A-SKM

Product
CA-2103

Autoalarm GSM/GPS

Autoalarm ATHOS z GSM/GPRS, podłączenie do szyny CAN

Product
RG-AP840-L

Punkt dostępowy sufitowy Ruijie RG-AP840-L, Wi-Fi 6, 5400 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Sufitowy,  Standard Wi-Fi:  6,  Przepustowość: do 5400 Mb/s

Product
RG-ANTx3-2400D

Antena kierunkowa Ruijie RG-ANTx3-2400D, 2,4 GHz, 3x 15 dBi

Częstotliwość pracy: 2,4 GHz,  Zastosowanie: Zewnętrzne

Product
JA-107KR

Bezprzewodowa centrala alarmowa z wbudowanym komunikatorem LAN

Centrala alarmowa z komunikatorem LAN, moduł radiowy JA-111R do komunikacji z bezprzewodowymi elementami systemu, zasilacz i obudowa z miejscem na akumulator 18 Ah. Podstawowe parametry centrali - 230 adresów dla urządzeń przewodowych BUS, 15 stref, 128 wyjść PG, 3 x przewodowe złącze BUS.

Product
PI-PANEL-MERCURY

Panel prezentacyjny JABLOTRON Mercury

Panel szkoleniowy systemu JABLOTRON Mercury. Dostarczany bez urządzeń z 3 metrami rzepu. Zalecamy zamówić z końcówkami BUS PI-BT10. Wymiary 990 x 1100 mm, zasilanie 230V. Odbierz za punkty, wymagane 245076 punktów.

Product
S562D-SKM

Skrzynka na listy z wideodomofonem, przelotowa, dwulokatorska, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany szyfrator

Skrzynka na listy z wideodomofonem, przelotowa, dwulokatorska, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowany szyfrator VIDOS-S562D-SKM

Product
PI-PANEL-CAR-L-1

Tablica prezentacyjna CAR duża

Panel prezentacyjny z urządzeniami CAR. Odbierz za punkty, wymagane 239675 punktów.

Product
JK-PL100LTE2-SET

Bezprzewodowy zestaw systemu alarmowego JABLOTRON 101

Zestaw alarmowy: centrala alarmowa JA-100K z komunikatorem LAN, komunikator LTE JA-191Y, moduł radiowy JA-111R, klawiatura bezprzewodowa JA-150E LCD z czytnikiem RFID. Cena bez baterii i akumulatora [BAT 3V0 CR123A x 2, AKU 12V/2.3Ah x 1]

Product
S2401-SKP

Skrzynka na listy z wideodomofonem IP, do płytkich słupków, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowana stacja S2401

Skrzynka na listy z wideodomofonem IP, do płytkich słupków, jednowrzutowa wykonana z frezowanej stali szlachetnej, wbudowana stacja S2401 VIDOS-S2401-SKP

Product
RG-RAP2260(H)

Punkt dostępowy sufitowy Reyee RG-RAP2260(H), Wi-Fi 6, 6000 Mb/s

Częstotliwość pracy: 2.4 GHz, 5 GHz,  Zastosowanie: Sufitowy,  Standard Wi-Fi:  6,  Przepustowość: do 6000 Mb/s